• Bize Sosyal Medya Hesaplarımızdan Takip Edebilirsiniz.
  • Çalışma Saatlerimiz
  • 09:00 - 18:00
Asansör Montaj

Asansör Montaj

Asansör Montaj

Nefa Asansör;  Asansör ve Yürüyen Merdiven konusunda uzman teknik ekibi ile her türlü asansörün (elektrikli asansör, hidrolik asansör, makine daireli asansör, makine dairesiz asansör, ensan Asansörleri, Yük Asansörleri, Ev – Villa Asansörü, Engelli Asansörü, Hidrolik Asansör, Araba Asansörü, Yemek Asansörü, Panoramik Asansörler, Hastane Asansörleri) montajını gerçekleştirmektedir. 


Nefa Asansör;  Asansör ve Yürüyen Merdiven, tesisinizde maksimum verimlilik ve uzun ömürlülükle çalışacak asansör ve asansör sistemleri, uluslararası ve ulusal standartlar doğrultusunda ve kaliteli malzeme kaliteli işçilik ilkesi ile tasarlar ve montajını yapar. 


Anahtar teslimi projeler üreten firmamız, yapılan sözleşme doğrultusunda zamanında iş teslimi ve beklentilerin tam olarak karşılandığı Asansör Montaj ve tasarım projeleri üretmektedir.


Asansör montajı iş akış planı firmamızda aşağıdaki şekilde işler; Anlaşma yapıldıktan sonra projeler çizilir ve ilk etapta ray kapı montajı yapılır. Makine dairesi inşaat işleri bitirilmişse makine motor montajı da yapılabilir. Bu işlemler bittikten sonra kaba inşaat ve tadilat işlerinin yapılması için montaja ara verilir. Kapı kenar tadilatları ve sahanlık döşemeleri bittikten sonra ince işler dediğimiz kabin tablo tesisat ve işlemlere devam edilir. Kısacası şantiyeye ait asansör için yapılması gereken tüm inşai işlemler bittikten sonra asansör son ince ayarları ve teslimatı yapılır. Yeşil Etiket alımı için tüm hazırlıklar tamamlanır.