• Bize Sosyal Medya Hesaplarımızdan Takip Edebilirsiniz.
  • Çalışma Saatlerimiz
  • 09:00 - 18:00
Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

Uzun yılların tecrübesiyle birlikte kaliteli şekilde ve güven esasına dayanarak hizmetlerimize devam etmekteyiz. Öncelikli görevimiz müşterilerimizin memnuniyetini kazanmaktan geçmektedir. Asansör firmaları arasında rakiplerini geride bırakarak çalışmalarımıza tüm hızıyla devam ediyoruz. Asansör sektörü içerisinde 7/24 teknik servis hizmetlerimize kesintisiz olarak dünya standartları içerisinde müşterilerimizi uzun süreler boyunca memnun etmeyi başardık. Yıllar içerisinde gerçekleştirdiğimiz konut projeleri arasında Hastaneler, Oteller, Alışveriş merkezleri, İbadet yerleri gibi daha birçok alanlarda kaliteli hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Ayrıca yaşam alanlarınızı daha konforlu ve güvenilir şekilde sürdürebilmeniz için son sürüm teknoloji yapısına sahip olan asansörler imar ettik.


Her geçen gün başarılara imza atarak müşterilerimizin güvenini kazanarak aslında güven inşa eden firmamız lider firma olma yolunda yüksek mühendislik örneği yapılarımızla, AR-GE faaliyetlerini sürdürmektedir. Böylece sizler için en iyiyi ve en mükemmeli bulma yolunda tüm hızımızla kullanımınız için sunmaktadır. İnsanların emniyeti için kalite standartlarımızdan asla taviz vermeden çalışmalarımızı yürütmekten gurur duymaktayız. Ayrıca yepyeni projelerle birlikte mevcut asansörlerimizi de modernizasyon prensipleri arasına yerleştiriyoruz. Aynı zamanda hizmetlerimiz arasında asansör bakımı, tamiri gibi bakım servisi departmanımız, siz değerli müşterilerimize devamlı olarak hizmet vermeye sürdürmektedir. 


Sosyal sorumluluk projesi kapsamında ihtiyaç sahipler ile sponsorlukları faaliyetlerimizi yürütürken gönüllere dokunmaya devam ediyoruz. Firmamız asansör servisi ve hizmetleri denildiği zaman köklü firma olarak akla gelen firmalar arasında yer almaktadır. Çalışmalarımızı yürütürken koşulsuz şartsız şekilde en iyi hizmeti ve en uygun fiyata vermeyi ilke edinerek müşterilerimiz için tüm imkanları seferber ediyoruz. Uluslararası standartlara uyumlu olarak istikralı şekilde başarılara imza atan firmamız ilke ve prensibimiz ve üslubumuz ile müşterilerimize sunduğumuz hizmetlerimizle sorunlara çözüm odaklı seçenekler sunarak en iyi hizmeti vermeyi amaç edinmektedir. Şık ve muhteşem zarif tasarımlarımızla her yeni teknolojinin pratiklerini titizlikle uygulamaya koyuyoruz.


Hizmetlerimiz arasında Asansör bakımı, Asansör tamiri ve Revizyonu, Asansör montajı gibi hizmetlerimiz bulunmaktadır. Kaliteli ekipman desteğiyle asansör firmaları arasında çağın gerekliliğini yerine getiren bütün teknolojileri kullanmaktadır. Kesintisiz şekilde çalışmalarımızı yürütürken programlı ve disiplinli şekilde, Türkiye genelinde en iyi hizmeti verme yolunda olmaya devam ediyoruz. Asansör sektöründe deneyimli uzman kadromuz ile bütün illere hizmet vermeye gayret etmektedir. Üzerinde çalışılan bütün tasarım ve projeler hakkından düzenlenmesi gereken faaliyetimizi çalışma şartlarına bakılmadan programlı ve disiplinli şekilde yürütüyoruz. 


Asansör seçenekleri arasından insan asansörü, iş yeri asansörü, yük asansörü, panoramik asansör, araç asansörü, hidrolik asansör, sedye asansörü ve villa asansörü gibi zengin çeşitleri, asansör seçeneklerimiz içerisinde yer almaktadır. Dolayısıyla asansör portföyümüz oldukça zengin çeşitliliğiyle bütün müşterilerimizin ihtiyaç ve isteklerini yerine getirmek üzere imkanlarımızı seferber ediyoruz. Asansör sektörü içerisinde tanınmış firma olarak saygın olan konumumuzu bir çıta yukarıya taşımak için her geçen gün müşterilerimizin memnuniyetini daha fazla kazanmak üzere çalışmalar yürütmekteyiz.